Kaliteyi Tecrübe İle Birleştirdik ...
EN
(0 312) 255 40 27 - 28
Misyon - Vizyon

VİZYONUMUZ

Türkiye’de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak farklılıklar ve değerler yaratarak kalıcı üstünlükler sağlayan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir kalite kontrol firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider bir firma olmaktır.


MİSYONUMUZ

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek için kuruluşumuzda Kalite Yönetim Sistemini benimsemek, sistemin etkinliğini değerlendirip sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak, kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun etmeyi ve onların yüzünü güldürmeyi hedefleriz. Bu amaca ulaşmak için organizasyonumuzu geliştirir, güçlendirir ve yetkilendiririz. Değerlerimizi özümsemiş çalışanlarımızla kurumsal başarıyı garantileriz.

Çalışanlarımızın ve toplumumuzun sağlığına itibar ederiz ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstererek, güven uyandırırız. Kurumsal sorumluluklarımızın bilincinde, açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerimizi yürütürüz. İnsan haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratırız.

Müşteri Hizmetleri (0 312) 255 40 27 - 28
Bizden Haberdar Olun